Vrh A

Zde představujeme rodiče prvního vrhu A naší CHS

BULLY PRINCESS MINI Kalimero BohemicaMORNING MIRACLE WILD FAMY
1 rok
Jsme velmi rádi, že našim bulíkům se po roce života u svých páníčku velice dobře daří a mají opravdu dobré zázemí. Však posuďte sami.
FreeAbbie JuniorFree (Abbie Junior) si s novými páníčky užívá života ve francouzských alpách a den co den se probíhá po horách a loukách a brázdí jeden potok za druhým a tak mu zcela jistě nic nechybí.
BabuBabuBabú se stihl stát českým junior šampiónem (je plně testovaný) a v rodině svých páníčků zkrátka dělá všem velkou radost.
HugoHugoHugo (Alvin) má také skvělé zázemí a věnuje se mnoha sportovním aktivitám a výcvikům - no je to na něm vidět, nemyslíte?
5-8.týden
!!! Hošíci nás postupně opouštějí do svých nových domovů a my jen doufáme, že budou mít krásný, šťastný a dlouhý život v nových rodinách.
Abbie JuniorAbbie JuniorAbbie Junior
Alvin MiracleAlvin MiracleAlvin Miracle
Ali BabuAli BabuAli Babú
4. týden
No nejsou nádherní, teď když už plně otevřeli chlapci oči a mají ten podmanivý okouzlující pohled, kterému se nedá odolat? Alvin má svou vyspělostí stále o trochu náskok před bráškama, což se zejména projevuje jeho vnímavostí okolí a způsobem, jakým si vyžaduje pozornost. Abbie a Ali ho však pomalu dohánějí a když se všichni tři pustí do hraní, nejde odtrhnout oči. Nejcitelnější změnou od minulého týdne je nejspíš jejich zubní výbava, která ačkoliv je stále miniaturní, sílou stisku a ostrostí zoubků už připomíná něco, čemu lze říkat bolest:-)
Abbie JuniorAbbie JuniorNeskutečnej fešák! Abbie už se tolik nedrží u mámy jako dřív a taky začal skotačit, ale celkově je to kliďas, což by možná i mohlo už lehce naznačovat jeho povahu.
Alvin MiracleAlvin MiracleLišák Alvin, no je úžasný, co říkate? A k tomu ta jeho vychytralost, zkrátka velice výjmečný tvoreček. Když se zakousne dobře, umí štípnout:-)
Ali BabuAli BabuAli je také dost vyjímečný a krásný a ten jeho klabonůsek, úplně vzorový! A na závěr oblíbený komentář pro Aliho - zuby a stisk = bolest. Jednoznačně nejsilnější z brášků.
3. týden
Chlapcům už se konečně otevřely oči a jejich pokusy o chůzi po boxu už i připomínají opravdovou chůzi a nejen plazení se. Už se i objevují schopnosti trochu štiplavě kousat díky rostoucím zoubkům, v čemž zatím vyniká Ali. Začali už i jevit zájem o zajímavé místo v boxu, u kterého se nachází východ ven, tam mají ale ještě stále vstup zakázán.
Abbie JuniorAbbie JuniorAbbie po 3 týdnech a s otevřenýma očima. Ze všech bratrů nejčastěji zalezlý u maminky, ale sem tam vykoukne, aby ukázal, že je fotogenický.
Alvin MiracleAlvin MiracleAlvin ten naopak od Abbieho chodí po boxu často na výlety a zajímá se o okolí, na svoje bratry začal jako první s pokusy o hrátky.
Ali BabuAli BabuAli je zvídavý podobně jako Alvin a začíná se mu velmi pěkně rýsovat klabonos.
Den narození štěňátek - 7.2.2016
Štěnátka tohoto vrhu se narodila 7.2.2016 a už na první pohled bylo jasné, že tahle partička kluků má se svými rodiči leccos podobné. Velice nás zejména zaujala korunka na hlavě, kterou si po své mamince "zkopíroval" Abbie Junior:-). Nyní již představme chlapce:
Abbie JuniorAbbie Junior with MomAbbie Junior

Tak tomuhle říkáme opravdu vydařený klon:-)
Alvin MiracleAlvin MiracleAlvin Miracle

Alvin je pro změnu zbarvením blíže tatínkovi a proto jsme mu do jména vložili tento odkaz.
Ali BabuAli BabuAli Babú

Ali je celkově tmavšího zbarvení, ale ta bílá pěšinka mezi očima mu dodává tak trochu sportovní design.

Od prvního měsíce věku štěňat příjmáme návštěvy. Štěňátka od nás odcházejí od 7.týdne (dle očkování). Budou několikrát odčervena, očkována, Baer test, PLL test, s kupní smlouvou a budou socializována. Chovatelský servis je samozřejmostí.

 

Pokud máte o štěňátko zájem, napište nám email na info@unchained.cz (Kontakt) Štěnátka dáváme jen do dobrých rukou, majitele si pečlivě vybíráme.